Zahradnické práce a údržba zeleně v Praze a okolí

 Zajišťujeme komplexní údržby zahrad, parků, předzahrádek, vnitrobloků, zahradnické práce, sekání trávy, vertikutace a další zahradnické služby v Praze a okolí. 

Grass-cutting

Neváhejte nás kontaktovat pro osobní prohlídku: kollman@spravaBD.cz nebo telefonicky na čísle: +420 773 121 007 

ODZIMOVÁNÍ ZAHRAD A PARKŮ

Odzimování zahrady a příprava na sezónu obsahuje standardně vertikutaci trávníků a jeho následné hnojení, čištění zahrad, záhonů, doplnění rašeliny pro dodání výživy, jarní úklid zahrady, apod. 

Udrzba-zahrady Udrzba-zahrad

Nezávazně nás poptejte, nyní probíhají JARNÍ SLEVY!

Sekání trávy

Cena za sekání trávy záleží na rozloze sekaných ploch a četnosti sekání (při pravidelných celoročních zakázkách se cena snižuje). Cena již od 1 Kč / m2 bez DPH

Kácení stromů:

Cena za pokácení stromu je závislá na mnoha aspektech např. obvodu kmene, výška stromu, přístupnost, možnost pádu stromu, nutnosti použití techniky – plošiny, horolezeckou techniku, atd...

Odstranění pařezů:

Cena za odstranění pařezu záleží na jeho velikosti a způsobu jeho odstranění (odfrézování nebo ruční vykopání ze země). U menších stromků je cena odstranění pařezu účtována již při pokácení stromu. 

Prořezávání, prosvětlení a vyvětvení stromů

Cenu stanovíme po předchozí prohlídce místa a určení rozsahu a způsobu provedení prací (žebřík, plošina, horolezecká metoda ..). 

Údržba, výsadba okrasných keřů, stromů a květin

Ceny vychází z cen jednotlivých druhů vysazovaných rostlin. 

Veškeré další praáce jsou cenově individuální a jsou zavislé na četnosti a rozsahu prováděných prací.