Rekonstrukce a realizace staveb

Naše společnost Správa nemovitostí & bytových družstev Vám zajistí kvalitní a profesionální realizaci Vaší rekonstrukce, či opravy.

Pro tuto činnost máme, dle živnostenského zákoníku, oprávnění tyto práce vykonávat. Živnost: Provádění staveb, jejich změn a odstaňování.

Tato činnost spočívá v provádění stavebních a montážních prací při novostavbách, změnách dokončených staveb (nástavby, přístavby, stavební úpravy), údržbě staveb a jejich odstraňování podle stavebního zákona. Při provádění uvedených stavebních prací mohou být vykonány i činnosti související s realizací staveb, které jsou předmětem živností řemeslných nebo vázaných, případně živnosti volné.

Odborný technický dozor při těchto činnostech provádí doc.Ing.arch. Vladimír Daňkovský, Csc.

REALIZOVANÉ REKONSTRUKCE:

2/2019 - VÝMĚNA SCHRÁNEK V BYTOVÉM DOMĚ

UKÁZKA PŘED

Schranky-pred-vymenouSchranky-v-bytovee

UKÁZKA PO

Nove-schrankySchranky-nove  

Původní nevzhledné schránky v bytovém domě vyměněny za fungl nové! Český výrobce a záruka kvality pro další generace. Aneb jak výměna schránek dokáže zásadně změnit vzhled společných častí bytového domu. 
Investor: SVJ v Praze 7
Realizace: do 1 týdne po objednání
Rozpočet: do 20tis

6/2019 - OPRAVA PRASKLÉ VODOVODNÍ STOUPAČKY + ZEDNICKÉ PRÁCE

UKÁZKA PŘED

1_23_2

4_25_2

V bytovém domě mnohdy vzniknou nečekané problémy s vodovodní stoupačkou. Zde je ukázka naší práce - oprava prosakující vodovodní stoupačky a následná zednická oprava tak, aby nikdo nic nepoznal.

Investor: SVJ v Praze 4
Realizace: do 1 týdne po objednání
Rozpočet: do 8tis