Vyklízení a odvoz starých věcí

Každý někdy potřebuje něco odvést, vyklidit, zlikvidovat. Naše správcovská firma vám ráda pomůže s likvidací nepotřebných věcí, jejich vystěhováním, odvozem a ekologickou likvidací, dle příslušných předpisů. Volejte non-stop na číslo: +420 773 121 007

Jaká je cena za vyklízení? 

Vyklízecí práce stojí dle našeho ceníku 2.000 Kč bez DPH za naplněné vozidlo, což je srovnatelné velikostí běžného kontaineru - cca 10m3 (v ceně jsou 2-4 naši pracovníci, dle potřeby). 

Jaká je cena za odvoz a likvidaci odpadu po vyklízení? 

Cena je 2.000 Kč bez DPH za nákladní automobil - cca 10m3 (včetně dopravného + ekologické likvidace odpadu na sběrném dvoře). 

Celková cena za vyklízení a množstevní slevy

Cena za vyklízení je v tomto případě individuální, telefonicky si na čísle: +420 773 121 007 ověřte předběžnou cenu likvidace. Pokud je odpadu více, nebo se v nemovitosti nacházejí i nějaké cenné věci, tak doporučujeme pro přesné nacenění osobní prohlídku - ta je pro vás ZDARMA. 

Vyklízení společných prostor domu

Jistě to znáte, za pár let se nahromadí ve společných prostorách domu nepotřebný odpad, který pak narušuje jak požární předpisy, tak otravuje spoluvlastníky bytových domů.

S vyklízením společných částí domu máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme vám rychlé a kvalitní vyklízecí služby.

Stačí zavolat na telefon: +420 773 121 007, nebo poslat email: kollman@mgmagazine.cz a rádi vám zpracujeme cenovou nabídku přímo na míru. 

Vyklízení bytů

Vyhodili jste nepoctivého nájemníka a potřebujete vystěhovat a vyklidit nepotřebné vybavení z vašeho bytu? I o to se vám postaráme!

Vyklízíme byty jakékoliv velikosti, v přízemí, či vyšších patrech. Rychlost, flexibilita a rozumná cena jsou našimi přednostmi. Neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 773 121 007, nebo emailem: kollman@mgmagazine.cz

Vyklízení domů

Potřebujete se zbavit nepotřebného nábytku, starých věcí, hraček, nebo jen udělat generální úklid? Neváhejte se na nás obrátit! Rádi přijedeme, vše vyklidíme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme! 

Vyklízení půd

Staré půdy nejsou jen oblíbeným místem hlodavců a různých potvor, ale často se zde ukládají nepotřebné věci, které časem akorát překáží a jsou rejdištěm různé havěti. S vyklízením starých půd máme zkušenosti a nabízíme vám ryhchlé vyklizení, odvoz a likvidaci všech nepotřebných věcí a harampádí. 

Vyklízení garíží

Garáž je místem pro parkování vašeho miláčka, ale pokud se stane i odkádacím prostorem starých a nepotřebných věcí, rychle vám to přeroste přes hlavu a svého miláčka pak parkujete venku. I to se stává, ale my vám s tím umíme poradit! Vyklízíme a likvidujeme staré věci z garáží, abyste mohli zase v klidu parkovat v suchu! :) 

Likvidace pozůstalosti

Dostali jste, zděli, či jinak získali byt, který je plný starých věcí a potřebujete ho rychle vyklidit pro případnou rekonstrukci? Rádi vám pomůžeme s vyklízením jakékovil pozůstalosti. Staré věci umíme i nacenit a určit vhodnou cenu pro odkup. Vyklízení tak můžete mít nejen zdarma, ale k tomu ještě slušnou řádku peněz na ruku. Zašlete nám poptávku a rádi se přijedeme na vaši nemovitost podívat.

Kolik stojí vyklízení nemovitosti?

Cena za kompletní vyklízení nemovitosti se pohybuje v Praze kolem 4.000 Kč za 10m3 likvidovaného odpadu. Samozřejmě může být cena rozdílná v případě, že jsou v nemovitosti nějaké cenné věci - pak budeme my platit vám a za vyklizení dostanete ještě zaplaceno!

Jak probíhá ekologická likvidace po vyklízení? 

Spolupracujeme se sběrnými dvory v Praze, kam za poplatek pravidelně umisťujeme odpad z vyklízených nemovitostí. 

Seznam všech sběrných dvorů společnosti Pražské služby a.s.: 

Otevírací doba sběrného dvora:

Po - Pá 8.30 - 18.00 hod.
So 8.30 - 15.00 hod.

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Pod Šancemi 444/1, Praha 9 - Vysočany
tel: 739 682 180

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Proboštská 1, Praha 6 - Dejvice
tel: 736 518 204

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Za zastávkou 3, Praha 15
tel: 733 164 810

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Bečovská, Praha 22 - Uhříněves
tel: 731 122 905

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Zakrytá, Praha 4 - Záběhlice
tel: 731 122 891

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Jilemnická, Praha 19 - Kbely
tel: 731 626 416

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Puchmajerova, Praha 5 - Jinonice
tel: 731 142 348