Co si představit pod pojmem Inteligentní správa?

Inteligentní správa je především automatizovaný, jednoduchý a zcela autonomní online systém, který dokáže nejefektivněji spravovat Vaši nemovitost

Dle průzkumu se dlouhodobě vlastníci, nájemci i statutární orgány subjektů spravující bytové domy potýkají s mnohdy neefektivními a ne zcela jasnými procesy, které způsobují časovou i finanční náročnost správy budov. 

Již dlouho proto veřejnost volá po systému, který by tyto procesy zefektivnil, zprůhlednil a zjednodušil. Ať už se jedná o přehlédně zpracované finanční výstupy, vyúčtování služeb, rozúčtování médií, analýzy, komunikace mezi vlastníky, hlasování, kontroly, revizní zprávy apod. 

Bytove-konto-online-sprava-budov

Trochu tomu napomohla legislativa, kdy se v implementaci směrnice 2012/27/EU tzv. EED) o energetické účinnosti počítá, že budou muset být všechny nově instalované měřiče dálkově odečitatelné a současně budou muset tyto hodnoty dostávat vlastníci jednotek každý měsíc. V současné situaci vizuálních odečtů a ročního vyúčtování služeb je toto zcela nemyslitelné, a proto se již před dvěma lety společnost BeiT pustila do vývoje systému Inteligentní správy domu, kde všechny tyto aspekty vzala v potaz a vytvořila zcela autonomní a chytré řešení, které bude v brzké době neodmyslitelnou součástí každého bytového domu. 

Domy-sprava

Naše společnost podporuje a spolupracuje od samého začátku s vývojáři softwaru známého jako Bytové konto. Jako jedna z prvních správcovských firem budeme tento systém testovat a implementovat do našich stávajících spravovaných objektů. Více o Inteligentní správě domů získáte ve videu s představením Bytového konta.

Bytove-konto-beit