Vyklizení nemovitosti

Vyklizení domů a bytů v Praze

Nejlevnější vyklizení Vaší nemovitosti v Praze! Vyklízíme zdarma, za náklady, nebo za smluvní ceny. 

www.VyklizimeNemovitosti.cz 

VOLEJTE: +420 773 121 007

Vyklízení společných částí domů v Praze

Za pár let se nahromadí ve společných prostorách domu odpad, který porušuje požární předpisy, vyhlášky a ještě obtěžuje sousedy.

S vyklízením společných částí domu máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme vám rychlé a kvalitní vyklízecí práce. Naše správcovská firma vám ráda pomůže s likvidací nepotřebných věcí, jejich vystěhováním, odvozem a ekologickou likvidací, dle příslušných předpisů. Volejte non-stop na číslo: +420 773 121 007

Jaká je cena za vyklizení? 

Cena za vyklizení Vaší nemovitosti je již od 1.000 Kč bez DPH za 1m3 a 1 osobu

Jaká je cena za odvoz a likvidaci odpadu po vyklizení? 

Cena za likvidaci a odvoz odpadu v Praze již od 1.000 Kč bez DPH za 1m3 (včetně dopravného + ekologické likvidace odpadu na skládce). 

Celková cena za vyklízení a množstevní slevy

Cena za vyklízení je v tomto případě individuální, telefonicky si na čísle: +420 773 121 007 ověřte předběžnou cenu likvidace. Pokud je odpadu více, nebo se v nemovitosti nacházejí i nějaké cenné věci, tak doporučujeme pro přesné nacenění osobní prohlídku - ta je pro vás ZDARMA. 

Vyklízení bytů

Vyhodili jste nepoctivého nájemníka a potřebujete vystěhovat a vyklidit nepotřebné vybavení z vašeho bytu? I o to se vám postaráme!

Vyklízíme byty jakékoliv velikosti, v přízemí, či vyšších patrech. Rychlost, flexibilita a rozumná cena jsou našimi přednostmi. 

Vyklízení domů

Potřebujete se zbavit nepotřebného nábytku, starých věcí, hraček, nebo jen udělat generální úklid? Neváhejte se na nás obrátit! Rádi přijedeme, vše vyklidíme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme! 

Vyklízení půd

Staré půdy nejsou jen oblíbeným místem hlodavců a různých potvor, ale často se zde ukládají nepotřebné věci, které časem akorát překáží a jsou rejdištěm různé havěti. S vyklízením starých půd máme zkušenosti a nabízíme vám ryhchlé vyklizení, odvoz a likvidaci všech nepotřebných věcí a harampádí. 

Vyklízení garíží

Garáž je místem pro parkování vašeho miláčka, ale pokud se stane i odkádacím prostorem starých a nepotřebných věcí, rychle vám to přeroste přes hlavu a svého miláčka pak parkujete venku. I to se stává, ale my vám s tím umíme poradit! Vyklízíme a likvidujeme staré věci z garáží, abyste mohli zase v klidu parkovat v suchu! :) 

Likvidace pozůstalosti

Dostali jste, zděli, či jinak získali byt, který je plný starých věcí a potřebujete ho rychle vyklidit pro případnou rekonstrukci? Rádi vám pomůžeme s vyklízením jakékovil pozůstalosti. Staré věci umíme i nacenit a určit vhodnou cenu pro odkup. Vyklízení tak můžete mít nejen zdarma, ale k tomu ještě slušnou řádku peněz na ruku. Zašlete nám poptávku a rádi se přijedeme na vaši nemovitost podívat.

Kolik stojí vyklízení nemovitosti?

Cena za kompletní vyklízení nemovitosti se pohybuje v Praze kolem 10.000 Kč za 10m3 likvidovaného odpadu. Samozřejmě může být cena rozdílná v případě, že jsou v nemovitosti nějaké cenné věci - pak budeme my platit vám a za vyklizení dostanete ještě zaplaceno!

Jak probíhá ekologická likvidace po vyklízení? 

Spolupracujeme se sběrnými dvory v Praze, kam za poplatek pravidelně umisťujeme odpad z vyklízených nemovitostí. 

Seznam všech sběrných dvorů společnosti Pražské služby a.s.: 

Otevírací doba sběrného dvora:

Po - Pá 8.30 - 18.00 hod.
So 8.30 - 15.00 hod.

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Pod Šancemi 444/1, Praha 9 - Vysočany
tel: 739 682 180

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Proboštská 1, Praha 6 - Dejvice
tel: 736 518 204

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Za zastávkou 3, Praha 15
tel: 733 164 810

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Bečovská, Praha 22 - Uhříněves
tel: 731 122 905

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Zakrytá, Praha 4 - Záběhlice
tel: 731 122 891

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Jilemnická, Praha 19 - Kbely
tel: 731 626 416

Sběrný dvůr hlavního města Prahy
Puchmajerova, Praha 5 - Jinonice
tel: 731 142 348