Zahradnické práce a údržba zeleně v Praze a okolí

Zajišťujeme komplexní údržby zahrad, parků, předzahrádek, vnitrobloků, zahradnické práce, sekání trávy, vertikutace a další zahradnické služby v Praze a okolí pro SVJ, bytová družstva i soukromé osoby.

Grass-cutting

Neváhejte nás kontaktovat pro osobní prohlídku

emailem na: kollman@spravaBD.cz,

nebo telefonicky na čísle: +420 732 459 179, nebo +420 773 121 007 

CENÍK ÚDRŽBY ZAHRAD

1 zahradník / 1 hodina 380 Kč

doprava na místo: od 500 Kč

odvoz bioodpadu dle druhu od 350 Kč / 1m3

pronájem techniky a pohonné hmoty 300 - 990 Kč

Ostatní ceny (hnojivo, štěpka, půjčení specializované techniky) je dle předem domluveného rozsahu a schváleného nacenění, ceny jsou uvedeny bez DPH. 

ODZIMOVÁNÍ ZAHRAD A PARKŮ

Odzimování zahrady a příprava na sezónu obsahuje zejména její kompletní jarní úklid, shrabání odpadu a opadaného listí, seč travních ploch, vertikutaci trávníků a jeho následné hnojení, čištění zahrad, záhonů, plení, doplnění zeminy, rašeliny a štěpky pro dodání výživy a vláhy, apod. 

Udrzba-zahrady Udrzba-zahrad

SEKÁNÍ TRÁVY A ODVOZ BIOODPADU

Cena za sekání trávy záleží na rozloze sekaných ploch a četnosti sekání (při pravidelných celoročních zakázkách se cena snižuje). Obecně platí, že se cena pohybuje kolem 2 Kč / 1 m2 plochy.


Sec-travy-sekackaSekani-travy-a-odvoz-odpadu_2

STŘIH KEŘŮ A TŮJÍ

Krásně rovně střižený živý plot, nebo zástřih keřů a tůjí provádíme plotostřihem, nebo ručně nůžkami. Střih keřů provádíme zejména v jarním a podzimním období. Po zástřihu je dobré keř přihnojit, dodat kvalitní půdu, nebo mulč a pořádně rostlinu zavlažit. Cena je na individuálním nacenění.

Img_2655Img_7943

VÝSADBA TRÁVNÍKŮ

Pro krásný hustě zelený trávník je potřeba nejen pravidelná údržba a hnojení, ale v případě eroze, nebo po stavebních pracích je potřeba vysadit úplně nový trávník. Přivezeme Vám novou zeminu, rozprostřeme na vybranou plochu, vysadíme nový trávník, dle typu a umístění plochy. Plochu zakryjeme proti sezobu ptactvem a pravidelně zavlažujeme. Následně pravidelně sečeme a hnojíme. Pak je zaručený krásný, hustě zelený trávník, na který může být každý majitel náležitě pyšný. Ceny výsadby trávních ploch jsou individuální. 

Img_4509Img_0988

VÝSADBA KEŘŮ A KVĚTIN

Výsadba různých druhů rostin, okrasných keřů, živých plotů je také na individuálním nacenění.

Img_5457Img_4099

ZEMNÍ PRÁCE, ÚPRAVA TERÉNU, ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA

Úprava terénu těžkou technikou, závoz nové zeminy a její rozvrstvení po zahradě, tvorba skalek, schodů, chodníčků a dalších prvků zahradní architektury. To vše jsme již také realizovali a rádi Vám s tím pomůžeme.

Img_3863Img_0246

Veškeré další práce jsou cenově individuální a jsou zavislé na četnosti a rozsahu prováděných prací. Spolupracujeme se zahradní architektkou, která připraví návrh a dle něj následně zahradnické práce realizujeme.

Údržbu zahrad provádíme zejména v lokalitách Praha, Praha Západ, Beroun a okolí.

Rádi pomůžeme s údržbou té Vaší zahrady.

Neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 732 459 179, nebo 773121007, nebo emailem: kollman@spravabd.cz

Těšíme se na dalšího našeho spokojeného klienta!